На сторінці ви можете обрати мікрофінансову організацію та оформити кредит зі 100% схваленням. В списку представлені МФО, які отримали свідоцтво Національного банку України та працюють суворо в правовому полі, дотримуючись українського законодавства.
Кредит зі 100% схваленням
Практично 100% схвалення кредиту можна зустріти в будь-якій мікрофінансовій організації. Тут створені всі умови, щоб будь-хто міг швидко і в будь-який час доби задовольнити свої фінансові запити: порадувати себе дорогою покупкою або розв’язати проблему, що раптово виникла.
Зміст:
- Як обирають кредитну організацію
- Хто може взяти позику
- Правове поле
- Умови надання мікропозик
- Через що відмовляють МФО
- Методика розрахунку відсотків
- Як отримати гроші
- Як продовжити термін дії договору
Як обирають кредитну організацію
Ті, хто потребує великої суми грошей (понад 50000-100000 гривень), кому потрібні гроші для придбання житла чи автотранспорту, звертаються до банку. Відносно низькі відсоткові ставки обумовлені тим, що учасники банківського сектора вважають за краще укладати найбезпечніші угоди.
Саме тому клієнт банку працездатний і має добрий офіційний заробіток. Його дохід має бути досить великим, щоб вистачало для обслуговування чинних зобов’язань (кредитів, аліментів, інших виплат) та утримання утриманців (дітей, дружин, які перебувають у декретній відпустці).
Якщо йдеться про дуже великі суми, доведеться надати заставу або поруку. Усі заявники обов’язково перевірять кредитний рейтинг. Якщо із цим є проблеми, то ймовірність відмови дорівнює 100%. Схвалення позики неможливе, якщо за останні кілька років було хоча б одне прострочення тривалістю понад 30 днів.
МФО вважають за краще оцінювати людей, виходячи з того, як складаються взаємини саме з ними, а не з іншими учасниками ринку кредитування. Мікрокредитори часто формують власні рейтинги позичальників, а ці БКІ ніяк не впливають на підсумкове рішення.
Основна проблема вибору полягає у великій кількості компаній, що пропонують свої послуги, та кредитних програм. Щоб не заплутатися в цій різноманітності, варто скористатися нашим сервісом. Ми співпрацюємо з найбільш перспективними кредитними організаціями та просуваємо найбільш актуальні та вигідні варіанти.
Хто може взяти позику
Цільова аудиторія мікрокредиторів є досить широкою. Заявник повинен бути зареєстрований на території країни на постійній або тимчасовій основі. Його соціальний статус, наявність майна чи роботи немає значення. Важливо бути повнолітнім, але верхня вікова планка варіюється в межах 70-85 років.
Серед обов’язкових вимог такі:
- громадянство України;
- наявність мобільного телефону;
- володіння чинною банківською картою.
Правове поле
Мікрофінансові організації діють у межах українського законодавства. Їхня робота, у тому числі тих, хто працює виключно через інтернет-майданчики, контролюється НБУ. Порушники оперативно виключаються зі спеціального реєстру, після чого просто не можуть легально займатися кредитуванням.
Такий підхід дозволяє надійно захищати права позичальників. З цією ж метою розроблені спеціальні обмеження, які зобов’язані дотримуватися всі МФО.
Умови надання мікропозик
Позику зі 100% схваленням надають на таких умовах:
- сума – не більше 1000-10000 гривень;
- термін – до 30 днів;
- ставка відсотка – коливається в різних МФО.
Найвигідніші умови пропонують:
- тим, хто вперше звернувся. Вони можуть взяти позику під 0% річних, але сума буде невелика (до 1000-5000 гривень) та на невеликий термін (до 15 днів);
- постійним клієнтам. Саме їм, тим, хто добре себе зарекомендував, доступні найбільші кредити на максимальні терміни. Ставку відсотка їм також встановлять нижче за стандартний рівень.
Через що відмовляють МФО
За статистикою навіть мікрофінансові організації не дають гарантію отримання кредиту зі 100% схваленням. При цьому частка позитивних відповідей дуже висока: 95-98%.
Слід розуміти, що анкети на онлайн-майданчиках перевіряються спеціальними програмами, тобто автоматично. Тому можливі відмови, наприклад, через помилки, допущені при заповненні даних офіційних документів, особливо в написанні довгих назв та номерів. Але заявки відхиляють і через некоректну інформацію, яка міститься в офіційних базах даних.
Багато відмов через:
- невідповідності встановленим вимогам. Так марно звертатися іноземцям та неповнолітнім громадянам;
- те, що паспорт недійсний. Іноді люди забувають, що його слід змінювати при досягненні 20 і 45 років, а також при зміні ПІБ;
- наявності кредиту, що діє, у даного кредитора. Це обмеження встановлено на законодавчому рівні, щоб не допустити надмірного боргового навантаження.
Методика розрахунку відсотків
Щоб дізнатись, скільки відсотків нарахують за кредитом, використовують кредитні калькулятори. Їх можна побачити на сайті будь-якої кредитної організації.
Також можна здійснити самостійні розрахунки. Для цього використовують формулу простих відсотків:
ПРОЦЕНТ = ПОЗИКА х ТЕРМІН х (СТАВКА / 100%), де:
- ПОЗИКА – сума, яку належить отримати;
- ТЕРМІН – тривалість кредитування в днях;
- СТАВКА – денна ставка відсотка. Оскільки вона встановлюється у відсотках, для виконання математичних розрахунків її переводять у десятковий дріб шляхом поділу на 100%.
Якщо припустити, що отримано 22 000 грн на 10 днів під 0,5%, то в кінці потрібно заплатити:
ПРОЦЕНТ = 22000 х 10 х (0,5% / 100%) = 1100 грн.
Якщо за тих самих умов взяти 10000 грн, то сума виплат знизиться до:
ПРОЦЕНТ = 10000 х 10 х (0,5% / 100%) = 500 грн.
Як отримати гроші
Ті компанії, що працюють через онлайн-майданчики, вважають за краще видавати кредити безготівковим шляхом, тобто переказом на рахунки, відкриті в банках, або на банківські картки різних платіжних систем. Важливо щоб емітентом виступав український банк. Все рідше надають готівку. Її видають в офісах партнерів по пред’явленню паспорта.
Безготівкові транзакції здійснюються цілодобово у будь-який день тижня, у тому числі у свята. Гроші надходять упродовж 15 хвилин. Максимальні затримки сягають 3 банківських днів. Видача готівки можлива лише з урахуванням режиму роботи каси.
Наслідки порушення строків повернення боргу
У кожному кредитному договорі прописана відповідальність позичальника за невчасний розрахунок. Як покарання всім застосовують пені, деякі практикують призначення штрафів. Усі організації передбачають право на передачу проблемної заборгованості третім особам, колекторам.
Такий варіант дозволяє МФО максимально швидко, хоч і з деякими фінансовими втратами, повернути витрачене. До суду йдуть рідко, оскільки процедура витратна і в часі, і в грошах, а шанси на отримання того, що присудять, насправді невеликі.
Спілкування з колекторами, попри обмеження, які накладає на їхню діяльність законодавство, неприємне. Фахівці, які працюють у цій галузі професійно володіють навичками психологічного тиску і досить вільно ставляться до таких понять як особистий простір та недоторканність приватного життя. Тим, чиї договори перейшли до колекторів, дуже важко захистити свої права. Якщо боржник не здатний сплатити заборгованість, йому буде дуже складно.
Як продовжити термін дії договору
Реальний спосіб уникнути наслідків порушення термінів виконання боргових зобов’язань – оформити пролонгацію. Її оформлення означає укладання легальної угоди із кредитором про продовження дії договору. При пролонгації не буде:
- нарахування пені;
- призначення штрафів;
- зіпсованої кредитної історії;
- втрати пільг, які належать постійним клієнтам;
- передачі боргу колекторському агентству.
Відповідну заяву подають електронною поштою за кілька днів до настання розрахункової дати. Якщо пропустити цей термін, настане прострочення, а значить, автоматично запускається процес застосування санкцій.
Пролонгацію оформляють за умови оплати всіх нарахованих відсотків. У деяких компаніях за активацію цієї опції просять невелику плату. Можливі обмеження за тривалістю (від 10 до 30 днів) та кількістю (до 10) пролонгацій.